نکات بسیارمهم جهت شرکت در آزمون استعدادهای درخشان

.

💢💢💢نکات بسیار مهم
جهت شرکت در آزمون #استعدادهای #درخشان ( #تیزهوشان) 💢💢💢

🗓️تاریخ آزمون ۹۹/۴/۲۷
⏰ساعت ۹ صبح

💠 داوطلبان گرامی حتما با پوشش مناسب(لباس فرم) در جلسه آزمون شرکت نمایند.

💠داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آنها فاقد عکس بوده یا عکس فرد دیگری روی آن الصاق شده است و یا اینکه عکس آنها کیفیت مناسب جهت شناسایی و تطبیق چهره را نداردلازم است دو قطعه عکس ۴*۳ جدید و پشت نویسی شده با خود همراه داشته باشند(به همراه کارت شناسایی معتبر).

💠همه داوطلبان ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون می باشند.دانش آموزان کارت ورود به جلسه را در سمت چپ سینه الصاق نمایند.

💠دانش آموزان محترم چند دقیقه قبل از بسته شدن درب حوزه(حدود نیم ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد) حتما در محل حوزه حضور داشته باشند.در غیر این صورت از ورود آنها جلوگیری می شود.

💠همراه داشتن هرگونه وسائل غیر مجاز مانند تلفن همراه(خاموش-روشن-ساده یا هوشمند) ، یادداشت، کتاب یا جزوه، کیف،ساک دستی،جامدادی و وسائل مشابه و هرگونه وسائل غیرمجاز دیگر  در جلسه امتحان تخلف امتحانی محسوب می گردد.

💠دانش آموزان دو عدد مداد سیاه، پاک کن و مداد تراش همراه داشته باشند.سوالات فقط با مداد مشکی و در پاسخنامه تکمیل گردد.از تازدن و خدشه وارد کردن  پاسخنامه  جدا خودداری گردد.

💠دانش آموزان پس از خروج از حوزه در محوطه حوزه تجمع ننمایند و توسط نگهبان به بیرون هدایت می شوند.

💠اولیای گرامی جهت ایجاد نظم و آرامش، حتی الامکان از حضور در محوطه حوزه خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه نظم و سکوت را رعایت و در محل تردد دانش آموزان قرار نگیرند.

💠پیشنهاد می گردد دانش آموزانی که با محل حوزه آشنایی ندارند از روزهای قبل محل حوزه را شناسایی تا در روز امتحان دچار مشکل نشوند.

💠دانش آموزان گرامی و اولیای محترم  ترافیک جاده ای  و فاصله تا حوزه را در نظر گرفته و سعی شود زودتر حرکت نموده تا قبل از بسته شدن درب حوزه در محل آزمون حاضر شوند.

💠دانش آموزان با توجه به راهنمای نصب شده و شماره داوطلبی ، کلاس یا راهرو محل استقرار خود را پیدا کرده و با توجه به برچسب صندلی فقط روی صندلی خود بنشینند.قبل از پاسخگویی به سوالات شماره صندلی، و مندرجات پاسخنامه را کنترل نمایند که متعلق به خود دانش آموز باشد.

💠دانش آموزان و عوامل حوزه ملزم به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی می باشند.لذا ضرورت دارد همه دانش آموزان با ماسک و دستکش در محل آزمون حضور یابند و وسائل ضدعفونی کننده شخصی همراه داشته باشند.قبل از ورود به سالن ، فاصله با دانش آموزان دیگر را رعایت و از تجمع خودداری نمایند.بطری آب شخصی نیز همراه داشته باشند .

🎀مجموعه آموزشی سخاوت🎀

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *